Op deze pagina verzamelen we alle nuttige informatie over de ploegen die uitkomen in de reeks Redavo West.

RFC Blaasveld

  • Terrein: Broekstraat 159 – 2830 Willebroek
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Tine Van Rompaey-0478268243

tine.vanrompaey@hotmail.com

  • Sharon Versteven-0497463096
    • sharonversteven@me.com
    • Ludo Verchueren-0478883651
    • Ludo.Verschueren@gmail.com

Dames Borght-Humbeek

  • Terrein: Nachtegaallaan – 1851 Humbeek
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): wit/zwart
  • Contactpersonen:
    • Laura Van Roy – 0477 80 82 32 – laura.vanroy@hotmail.com
    • Karen Goovaerts – karengoovaerts@hotmail.com
    • Joram Willems – 0495 32 97 85 – dameshumbeek@hotmail.com
  •  

FC Briel Dames

  • Terrein: Dijkstraat 16 – 9255 Buggenhout
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): trui: rood-zwart/broek: zwart
  • Contactpersonen:
    • Maryse Verheyden (Correspondent) – 0478 66 82 67 – maryse.verheyden@telenet.be
    • Willy Van Dam (Penningmeester) – 0474 56 36 39 – w.van.dam@skynet.be
    • Jonas Van der Vieken – 0472 71 21 95 – jonas.vdv1@telenet.be

FC Cristal Girls Merchtem

  • Terrein: Sleeuwagen 52 – 1785 Merchtem
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): groen/zwart
  • Contactpersonen:
    • Wim De Munter – 0475 95 15 60 – wim.demunter@hotmail.com
    • Sofie Van Aken – 0497 36 68 93 – sofievanaken@hotmail.com
    • Gunther Gyssels – 0486 69 67 96 – gunezz@hotmail.com

FC Dames Ternat

  • Terrein: Stenebrugstraat 23b – 1741 Wambeek
  • kunstgrasveld
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/zwart
  • Contactpersonen:
    • Marijke Dehertog – 0478 71 54 20 – secretariaat@fcdamesternat.be
    • Michel Tielemans – 0479 64 82 97 – michel.tielemans@fcdamesternat.be
    • Luc Borremans – 0476 76 87 28 – voorzitter@fcdamesternat.be
  •  

KFC Malderen Dames

  • Terrein: Steenhuffelstraat 12 – 1840 Londerzeel
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): grijs/grijs
  • Contactpersonen:
    • Monique De Cock-decockmonique19@gmail.com
    • Pierre Van den Broeck – 0477 44 16 17 – vandenbroeckpierre52@gmail.com
    • Joyce Van Loock: 0494 48 49 65
      • joycevanloock@gmail.com
  •  

Lippelo Girls

  • Terrein: Lippelodorp 82 – 2890 Sint-Amands
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): rood/zwart
  • Contactpersonen:
    • Emmy Van de Vijver – 0495 75 63 07 – emmy.van.de.vijver@live.be
    • Giselle Vissers – 0472 77 97 50 – coppie@telenet.be
    • Jolien Verheyden – 0477 66 27 82 – jolverheyke@hotmail.com

Dames Machelen-Perk

  • Terrein: Heirbaan 9.002 – 1830 Machelen
  • kunstgrasveld
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw

 

  • Terrein: Kerkdreef – 1820 Perk
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/zwart

 

  • Contactpersonen:
    • Bas De Wulf – 0498 13 54 04 – basdewulf@hotmail.com
    • Sofie De Crée – 0497 03 69 24 – sofie.de.cree@gmail.com
      •  

SK Londerzeel

  • Terrein: Brusselsestraat 149, 1840 Londerzeel
  • Uitrusting (trui/broek): rood/blauw
  • Contactpersonen:
    • Famke Demeyer – 0491 20 83 83 – sklonderzeeldames@gmail.com

Robur Ladies

terrein: Kauterstraat 6220 Moerzeke (Hamme)

uitrusting: lichtblauw-wit

contactpersonen:

Celine De Ruysscher-0494613299

celine.deruysscher@hotmail.com

Rudy Van Driessche-0479364755

kfcrobur@hotmail.com

    •