Op deze pagina verzamelen we alle nuttige informatie over de ploegen die uitkomen in de reeks Redavo Oost.

BVMG Plenke Werchter

  • Terrein: Tremelobaan 21 – 3118 Werchter
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): oranje/blauw
  • Contactpersonen:
    • Staf Heremans – 0476 95 53 77 – staf.heremans@telenet.be
    • Marthe Heremans – 0497 68 62 58 – heremans_marthe@hotmail.com
    • Joel Geeraerts- 0471 45 34 22 – joel.geeraerts@skynet.be

Dames Schriek

  • Terrein: Tuindijk 40 – 2223 Schriek
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): donkerblauw/lichtblauw
  • Contactpersonen:
    • Joy Coremans – 0471 35 85 47 – joy.coremans@gmail.com
    • Natalie Nobels – 0477 21 12 90 – natalie.nobels@hotmail.com
    • Kristel Wouters – 0494 24 14 50 – kristel.wouters@gmail.com
  •  

FC Pellenberg Ladies

  • Terrein: Lostraat 18 – 3212 Pellenberg
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): wit/blauw
  • Contactpersonen:
    • Stijn Tombeur – 0496 36 26 88 – stwake@hotmail.com
    • Iris Van Ermen – 0493 02 03 03 – iris.vanermen@hotmail.com
    • Marie Passenier – 0472 29 66 02 – mariepassenier@hotmail.com

K Ramsel FC Dames

  • terrein: Stationstraat naast nr 68, 2230 Ramsel
  • grasveld
  • uitrusting (truib/broek): rood/wit-rood
  • contactpersonen:
    • Marijke Van den Eynde 0476070 35 50 marijke726@hotmail.com
    • Marianne Lannoye 0496 94 15 08 mariannelannoye@hotmail.com
    • Elke Leunens 0498 69 00 20 leunenselke@gmail.com

  •  

Ladies Sparta Tremelo

  • Terrein: Werchtersebaan 35 – 3120 Tremelo
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): rood/zwart
  • Contactpersonen:
    • Sarah Vaes – 0496 11 33 09 – sarahvaes@hotmail.com
    • Mira Mathys – 0476 99 11 26 – sven_vervloet@telenet.be
    • Rosette Dupont – 0499 97 18 10 – jos.liekens.bvba@telenet.be

OHR Huldenberg

  • Terrein: Gillisstraat, Huldenberg (kunstgrasveld)

                           of Bloemenstraat – 3040 Ottenburg (grasveld)

  • Uitrusting (trui/broek): grijs/zwart
  • Contactpersonen:
    • Inne Lefever 0486 42 89 37
    •  

Miecroob Veltem

  • Terrein: Eikestraat z/n, 3020 Herent (tegenover begrafenisondernemer Pues)
    • (grasveld)
  • Uitrusting (trui/broek): groen/wit
  • Contactpersonen:
    • Bonaventure Patrick – 0494/886809 – gcmiecroob@miecroob.be; tricke.bonaventure@gmail.com
    • Verhaegen Rudi – 0476/252624 – maroge1956@gmail.com
    • Van Doren Koen – 0496/222998 – koen.vandoren@telenet.be

Sportief Rotselaar

  • Terrein: Torenstraat 115, 3110 Rotselaar
  • kunstgrasveld
  • Uitrusting (trui/broek): grijs/paars
  • Contactpersonen:
    • Lieve Lamberts- 0473 77 78 58 – lieve.lamberts@telenet.be
    • Katrien Raeymaekers – 0498 15 75 68 – Raeymaekers.katrien@gmail.com
    • Frank Lammens – 0478 94 27 48 – Frank.lammens@telenet.be
  •  

Sporting Molenbeek

  • Terrein: Halensebaan 29+ – 3461 Molenbeek-Wersbeek
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Erik Peeters – 0476 39 41 07 – erik.peeters.spm@hotmail.com
    • Inne Daenen – 0477 25 05 46 – innedaenen@gmail.com

SV Grasheide

  • Terrein: Galeistraat 5 A – 2580 Putte
  • Uitrusting (trui/broek): geel/blauw
  • Contactpersonen:
    • Ronnie Frans (Secretaris) – 0474 49 81 80 – ronnie.frans@skynet.be
    • Gert Goris (Trainer) – 0478 76 27 05 – gert_gg_3@msn.com
    • Tessa Landuydt (Trainer) – 0495 48 02 52 – tessabal@msn.com

VK Wakkerzeel

  • Terrein: 7de Liniestraat 11 – 3150 Tildonk
  • Uitrusting (trui/broek): geel/blauw
  • Contactpersonen:
    • Jos Wuyts – 0477 43 30 69 – wuyts.jos@proximus.be
    • Tine Allemeersch – 0496 46 26 16 – tine.allemeersch@gmail.com

Voetbaalsters

  • Terrein: Baalsebaan 318 A – 3128 Baal
  • Uitrusting (trui/broek): groen-rood/zwart
  • Contactpersonen:
    • Sofie De Coster – 0496/51.93.07 – sdecoster@telenet.be
    • Liesbeth Gauthier – 0489 57 02 90 – gerrit.liesbeth@telenet.be