Op deze pagina verzamelen we alle nuttige informatie over de ploegen die uitkomen in de reeks Redavo Oost.

BVMG Plenke Werchter

  • Terrein: Tremelobaan 21 – 3118 Werchter
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): oranje/blauw
  • Contactpersonen:
    • Staf Heremans – 0476 95 53 77 – staf.heremans@telenet.be
    • Marthe Heremans – 0497 68 62 58 – heremans_marthe@hotmail.com
    • Joel Geeraerts- 0471 45 34 22 – joel.geeraerts@skynet.be

Dames Schriek

  • Terrein: Tuindijk 40 – 2223 Schriek
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): donkerblauw/lichtblauw
  • Contactpersonen:
    • Joy Coremans – 0471 35 85 47 – joy.coremans@gmail.com
    • Natalie Nobels – 0477 21 12 90 – natalie.nobels@hotmail.com
    • Kristel Wouters – 0494 24 14 50 – kristel.wouters@gmail.com

DVC Eva’s Tienen

  • Terrein: Begijnenstraat – 3300 Oorbeek
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Stephanie Gosiau – 0485 94 92 47 – stephanie@gosiau.be
    • R. Van den Broeck (trainer) – rvandenbroeck07@hotmail.com
    • Wouter Lissens (voorzitter) – wouter.lissens@telenet.be

FC Pellenberg Ladies

  • Terrein: Lostraat 18 – 3212 Pellenberg
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): wit/blauw
  • Contactpersonen:
    • Stijn Tombeur – 0496 36 26 88 – stwake@hotmail.com
    • Iris Van Ermen – 0493 02 03 03 – iris.vanermen@hotmail.com
    • Marie Passenier – 0472 29 66 02 – mariepassenier@hotmail.com

KOSC Wijgmaal

  • Terrein: Pastoor Bellonstraat 29 – 3018 Wijgmaal
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Bruno Vanaenroyde – 0478 88 41 32 – bruno.vanaenroyde@telenet.be
    • Dany Verhaegen – 0479 94 97 64 – danyverhaegen@skynet.be
    • Joeri Lauwers (afgevaardigde) – 0494 2 0 63 – lauwers-bollens@outlook.com

KSC Mechelen

  • Terrein: Jubellaan 1 – 2800 Mechelen
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/wit
  • Contactpersonen:
    • Andy Williams (Trainer) – 0472 57 01 75 – dames.kscm@hotmail.com
    • Yarno De Meyer (trainer) dames.kscm@hotmail.com
    • Griet Van Cutsem (afgevaardigde) – 0473 97 59 01 – griet.van.cutsem@telenet.be
    • Saar Vanstappen (afgevaardigde) – 0497 03 39 86 – saarvanstappen@gmail.com

Ladies Sparta Tremelo

  • Terrein: Werchtersebaan 35 – 3120 Tremelo
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): rood/zwart
  • Contactpersonen:
    • Sarah Vaes – 0496 11 33 09 – sarahvaes@hotmail.com
    • Mira Mathys – 0476 99 11 26 – sven_vervloet@telenet.be
    • Rosette Dupont – 0499 97 18 10 – jos.liekens.bvba@telenet.be

OHR Huldenberg

  • Terrein: Bloemenstraat – 3040 Ottenburg (grasveld)
  • of Gillisstraat, Huldenberg (kunstgrasveld)
  • Uitrusting (trui/broek): grijs/zwart
  • Contactpersonen:
    • Sven Engelbosch (trainer) – 0477 38 45 44 – sven.engelbosch@telenet.be
    • Xavier Gillis 0468 47 31 13 xavier.gilis@telenet.be

Sporting Kampenhout

  • Terrein: Zeypestraat 26b – 1910 Kampenhout
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): geel/blauw
  • Contactpersonen:
    • André Elinckx – 0472 05 06 03 – andre.elinckx@telenet.be
    • Glen Bauwens – 0472 90 63 40 – glenbauwens@hotmail.com
    • Els Verstraeten – 0498 65 25 31 – elskeverstraeten@msn.be

Sporting Molenbeek

  • Terrein: Halensebaan 29+ – 3461 Molenbeek-Wersbeek
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Erik Peeters – 0476 39 41 07 – erik.peeters.spm@hotmail.com
    • Johan Coeckelberghs – 0476 34 99 38 – johancoeck@hotmail.com
    • Inne Daenen – 0477 25 05 46 – innedaenen@gmail.com

SV Grasheide

  • Terrein: Galeistraat 5 A – 2580 Putte
  • Uitrusting (trui/broek): geel/blauw
  • Contactpersonen:
    • Ronnie Frans (Secretaris) – 0474 49 81 80 – ronnie.frans@skynet.be
    • Gert Goris (Trainer) – 0478 76 27 05 – gert_gg_3@msn.com
    • Tessa Landuydt (Trainer) – 0495 48 02 52 – tessabal@msn.com

VK Wakkerzeel

  • Terrein: 7de Liniestraat 11 – 3150 Tildonk
  • Uitrusting (trui/broek): geel/blauw
  • Contactpersonen:
    • Jos Wuyts – 0477 43 30 69 – wuyts.jos@proximus.be
    •  

Voetbaalsters

  • Terrein: Baalsebaan 318 A – 3128 Baal
  • Uitrusting (trui/broek): groen-rood/zwart
  • Contactpersonen:
    • Dorien Verheyen – 0499 18 17 84 – verheyendorien@hotmail.com
    • Liesbeth Gauthier – 0489 57 02 90 – gerrit.liesbeth@telenet.be

K Ramsel FC Dames

  • terrein: Stationstraat naast nr 68, 2230 Ramsel
  • grasveld
  • uitrusting (truib/broek): rood/wit-rood
  • contactpersonen:
    • Marijke Van den Eynde 0476070 35 50 marijke726@hotmail.com
    • Marianne Lannoye 0496 94 15 08 mariannelannoye@hotmail.com
    • Bert Verbruggen 0479 64 35 49 Verbruggen_Bert@skynet.be