Op deze pagina verzamelen we alle nuttige informatie over de ploegen die uitkomen in de reeks Redavo Oost.

BVMG Plenke Werchter

  • Terrein: Tremelobaan 21 – 3118 Werchter
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): oranje/blauw
  • Contactpersonen:
    • Staf Heremans – 0476 95 53 77 – staf.heremans@telenet.be
    • Marthe Heremans – 0497 68 62 58 – heremans_marthe@hotmail.com
    • Joel Geeraerts- 0471 45 34 22 – joel.geeraerts@skynet.be
    • Vereckt Lenny  –   +32 476 07 96 69  – verrecktlenny@gmail.com

Sparta Haacht

  • Terrein: Elleveldweg 57-3150 Wespelaar (Haacht)
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): start seizoen: Blauw (shirt) Zwart (short-sokken) In loop van seizoen: Groen (shirt-short) – Wit (sokken)
  • Contactpersonen:
    • Marco Haest-dames@kfcspartahaacht.be- 0478/20.34.79
    • Timon Versmissen – jeugd@kfcspartahaacht.be
  •  

FC Pellenberg Ladies

  • Terrein: Lostraat 18 – 3212 Pellenberg
  • grasveld
  • Uitrusting (trui/broek): blauw
  • Contactpersonen:
    • Stijn Tombeur – 0496 36 26 88 – stwake@hotmail.com
    • Iris Van Ermen – 0493 02 03 03 – iris.vanermen@hotmail.nl
    • Marie Passenier – 0472 29 66 02 – mariepassenier@hotmail.com

K Ramsel FC Dames

  • terrein: Stationstraat naast nr 68, 2230 Ramsel
  • grasveld
  • uitrusting (truib/broek): rood/wit-rood
  • contactpersonen:
    • Kelly Page- kellypage92@hotmail.be – 
    • Kato Vanhoof – katovanhoof@gmail.com – 0470 56 24 24

Dames Machelen

  • Terrein: Heirbaan 9.002 – 1830 Machelen
  • kunstgrasveld
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Michelle Cuypers – 0496 76 98 62 – Michelle.cuypers@telenet.be
    • Sofie De Crée – 0497 03 69 24 – sofie.de.cree@gmail.com
    • Corinne Swinnen – 0486 75 48 90 – swinnencorine@skunet.be

VC Rijmenan

  • Terrein: Dijleweg 60/62, 2820 Rijmenam
    • (grasveld)
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Jan Mariën -0476345766 – jan@vcr.be
    • Frank Peeters -0499982462 -frank@vcr.be
    • Dimitri Van den Broeck -0479 648735

Sportief Rotselaar

  • Terrein: Torenstraat 115, 3110 Rotselaar
  • kunstgrasveld
  • Uitrusting (trui/broek): grijs/paars
  • Contactpersonen:
    • Lieve Lamberts- 0473 77 78 58 – lieve.lamberts@telenet.be
    • Katrien Raeymaekers – 0498 15 75 68 – Raeymaekers.katrien@gmail.com
    • Frank Lammens – 0478 94 27 48 – Frank.lammens@telenet.be
  •  

Sporting Heide Linter

  • Terrein: Bredestraat zn 3350 Linter
  • Uitrusting (trui/broek/kousen): geel/blauw/blauw
  • Contactpersonen:
    • Sven Lambert – 0496062106 – sven.lambert@gmail.com
    • Marijke Ginckels – 0476401858 – sportingheidelinter@outlook.be
    • Nick Haulan – 0493821038 – haulain.nick@icloud.com

KFC Eppegem

  • Terrein: Waterleestweg 2, 1980 Eppegem
  • Uitrusting (trui/broek)
  • Contactpersonen:
    • Veerle Collin – 0474415889 – vcollin@fedex.com
    • Rudy Vanhemelryck – 0499983287 – rudy.van.hemelryck@belins.be
    • Dirk Baetens – 0476559380 – dirk.baetens@telenet.be

Voetbaalsters 

  • Terrein: Baalsebaan 318 A – 3128 Baal
  • Uitrusting (trui/broek): groen-rood/zwart
  • Contactpersonen:
    • Sofie De Coster – 0496/51.93.07 – sdecoster@telenet.be
    • Liesbeth Gauthier – 0489 57 02 90 – gerrit.liesbeth@telenet.be

FC Groene Heide Ladies

  • Terrein: Rillaarsebaan 399, 3200 Aarschot
  • Uitrusting (trui/broek): Geel-groen
  • Contactpersonen:
    • Amber Van Rompay:0495192040 ambervanrompay@outlook.com
    • Kitty De Keyser: 0475824983; kittydekeyser@outlook.com
    •  

KSC Keerbergen

  • Terrein: Raambeekweg 4c, 3140 Keerbergen
  • Uitrusting (trui/broek): blauw/wit
  • Contactpersonen:
    • Johan De Keyser -0478444730- johan.de.keyser.1975@gmail.com
    • Kris De Schutter- 0495596831- Kris.deschutter3a@gmail.com
    • Hannah Roosen, ksc.keerbergen.dames@gmail.com ; +32 471 11 66 79

Dames Rode Ster Corsica

  • Terrein: Zilverberklaan 6A, 2580 Beerzel (Putte)
  • uitrusting (trui/broek): paars/wit
  • contactpersonen:
    • Marie Mariën – +32 471 38 26 03 – marie-marien@hotmail.com
    • Filip Mariën – +32 498 50 99 96 – info@rscorsica.be
    • Jonas Dinon – +32 472 92 79 87 – info@rscorsica.be