Speeldag 1

07/09/2018 20:30 Sporting Kampenhout – Ladies Sparta Tremelo FF (0:5)
07/09/2018 20:30 KSC Mechelen – SV Grasheide 6:3
07/09/2018 20:30 Dames Schriek – BVMG Plenke Werchter 6:0
08/09/2018 11:00 Sporting Molenbeek – Eva’s Tienen 0:12
08/09/2018 18:00 FC Pellenberg Ladies – VK Wakkerzeel 1:4

Speeldag 2

14/09/2018 19:30 Ladies Sparta Tremelo – OHR Huldenberg 12:0
14/09/2018 20:30 SV Grasheide – FC Pellenberg Ladies 9:1
14/09/2018 20:30 VoetBaalSters – BVMG Plenke Werchter 22/03/2019
14/09/2018 20:30 KSC Mechelen – Sporting Kampenhout 8:0
14/09/2018 21:00 KOSC Wijgmaal – Sporting Molenbeek 3:3
16/09/2018 11:15 Eva’s Tienen – VK Wakkerzeel 2:5

Speeldag 3

21/09/2018 20:30 VK Wakkerzeel – VoetBaalSters 2:3
21/09/2018 20:30 KSC Mechelen – BVMG Plenke Werchter 7:4
21/09/2018 20:30 Sporting Kampenhout – Sporting Molenbeek 6:0
21/09/2018 21:00 KOSC Wijgmaal – OHR Huldenberg 0:1
22/09/2018 18:00 FC Pellenberg Ladies – Eva’s Tienen 0:10
22/09/2018 19:30 Ladies Sparta Tremelo – Dames Schriek 3:0

Speeldag 4

28/09/2018 20:30 Sporting Kampenhout – VK Wakkerzeel 0:3
28/09/2018 20:30 SV Grasheide – Sporting Molenbeek 8:1
28/09/2018 20:30 VoetBaalSters – FC Pellenberg Ladies 2:0
29/09/2018 20:00 OHR Huldenberg – Dames Schriek 2:5
14/11/2018 11:15 Eva’s Tienen – Ladies Sparta Tremelo 1:2

Speeldag 5

05/10/2018 20:30 BVMG Plenke Werchter – Sporting Kampenhout 7:4
05/10/2018 20:30 VoetBaalSters – Sporting Molenbeek 5:0
05/10/2018 20:30 KSC Mechelen – KOSC Wijgmaal FF (5:0)
05/10/2018 20:30 VK Wakkerzeel – Dames Schriek 3:2
06/10/2018 19:30 Ladies Sparta Tremelo – FC Pellenberg Ladies 12:0
07/10/2018 11:15 Eva’s Tienen – OHR Huldenberg 10:0

Speeldag 6

12/10/2018 20:30 Sporting Kampenhout – Eva’s Tienen 0:2
12/10/2018 20:30 SV Grasheide – OHR Huldenberg 12:1
12/10/2018 20:30 VoetBaalSters – KOSC Wijgmaal 4:1
12/10/2018 20:30 VK Wakkerzeel – KSC Mechelen 2:4
13/10/2018 18:00 FC Pellenberg Ladies – BVMG Plenke Werchter 7:1

Speeldag 8

26/10/2018 20:30 SV Grasheide – Ladies Sparta Tremelo 2:3
26/10/2018 20:30 BVMG Plenke Werchter – Eva’s Tienen 0:13
26/10/2018 20:30 Sporting Kampenhout – KOSC Wijgmaal 0:2
27/10/2018 11:00 Sporting Molenbeek – KSC Mechelen 1:4
27/10/2018 18:00 FC Pellenberg Ladies – OHR Huldenberg 3:4

Speeldag 9

02/11/2018 20:30 SV Grasheide – Sporting Kampenhout 8:0
02/11/2018 20:30 VoetBaalSters – Dames Schriek 1:2
02/11/2018 20:30 KSC Mechelen – FC Pellenberg Ladies 9:1
03/11/2018 11:00 Sporting Molenbeek – VK Wakkerzeel 0:6
03/11/2018 19:30 Ladies Sparta Tremelo – KOSC Wijgmaal 13:0

Speeldag 10

09/11/2018 20:30 Sporting Kampenhout – VoetBaalSters 0:8
09/11/2018 20:30 Dames Schriek – FC Pellenberg Ladies 10:0
09/11/2018 20:30 KSC Mechelen – OHR Huldenberg 2:2
09/11/2018 21:00 KOSC Wijgmaal – VK Wakkerzeel 2:5
10/11/2018 19:30 Ladies Sparta Tremelo – BVMG Plenke Werchter FF (5:0)
11/11/2018 11:15 Eva’s Tienen – SV Grasheide 3:2

Speeldag 11

16/11/2018 21:00 KOSC Wijgmaal – SV Grasheide 0:2
17/11/2018 11:00 Sporting Molenbeek – Dames Schriek 1:12
17/11/2018 18:00 FC Pellenberg Ladies – Sporting Kampenhout 2:1
17/11/2018 19:30 Ladies Sparta Tremelo – VK Wakkerzeel 5:1
17/11/2018 20:00 OHR Huldenberg – BVMG Plenke Werchter uitgesteld 6/04
18/11/2018 11:15 Eva’s Tienen – KSC Mechelen 1:4

Speeldag 13

30/11/2018 20:30 VK Wakkerzeel – BVMG Plenke Werchter FF (5:0)
30/11/2018 20:30 VoetBaalSters – SV Grasheide 0:5
30/11/2018 20:30 Dames Schriek – KSC Mechelen 2:2
01/12/2018 11:00 Sporting Molenbeek – Ladies Sparta Tremelo 1:6
01/12/2018 20:00 OHR Huldenberg – Sporting Kampenhout 3:0
02/12/2018 11:15 Eva’s Tienen – KOSC Wijgmaal 4:1

Speeldag 14

07/12/2018 20:30 VK Wakkerzeel – OHR Huldenberg 3:2
07/12/2018 20:30 Eva’s Tienen – Dames Schriek 2:3
08/12/2018 11:00 Sporting Molenbeek – BVMG Plenke Werchter 0:2
08/12/2018 19:30 Ladies Sparta Tremelo – VoetBaalSters 5:0(FF)

Speeldag 15

14/12/2018 20:30 BVMG Plenke Werchter – SV Grasheide 0:6
14/12/2018 20:30 Sporting Kampenhout – KSC Mechelen 0:3
14/12/2018 21:00 KOSC Wijgmaal – Dames Schriek 2:2
15/12/2018 18:00 FC Pellenberg Ladies – Sporting Molenbeek 2:0
15/12/2018 19:30 OHR Huldenberg – VoetBaalSters 2:0

Speeldag 16

21/12/2018 20:30 VK Wakkerzeel – SV Grasheide 2:9
21/12/2018 20:30 Sporting Kampenhout – Dames Schriek 1:11
21/12/2018 20:30 KSC Mechelen – Ladies Sparta Tremelo 1:4
21/12/2018 21:00 KOSC Wijgmaal – BVMG Plenke Werchter 6:0
22/12/2018 20:00 OHR Huldenberg – Sporting Molenbeek 1:1

Speeldag 17

04/01/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – OHR Huldenberg 2:11
04/01/2019 20:30 VoetBaalSters – Eva’s Tienen 5:0 (FF)
04/01/2019 20:30 Dames Schriek – Ladies Sparta Tremelo 3:7
04/01/2019 11:00 Sporting Molenbeek – SV Grasheide 0:5
05/01/2019 18:00 FC Pellenberg Ladies – KOSC Wijgmaal 1:3

Speeldag 18

11/01/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – VoetBaalSters 0:2
11/01/2019 20:30 SV Grasheide – Dames Schriek 4:2
12/01/2019 11:00 Sporting Molenbeek – KOSC Wijgmaal 1:1
12/01/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo – Sporting Kampenhout 11:1
12/01/2019 20:00 OHR Huldenberg – VK Wakkerzeel 2:2
9/03/2019 11:15 Eva’s Tienen – FC Pellenberg Ladies 7:1

Speeldag 19

18/01/2019 21:00 KOSC Wijgmaal – VoetBaalSters 0:2
19/01/2019 18:00 FC Pellenberg Ladies – Dames Schriek 2:9
19/01/2019 20:00 OHR Huldenberg – KSC Mechelen uitgesteld
20/01/2019 11:15 Eva’s Tienen – Sporting Molenbeek uitgesteld 14/04

Speeldag 20

25/01/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – FC Pellenberg Ladies uitgesteld
25/01/2019 20:30 KSC Mechelen – Dames Schriek 2:0
26/01/2019 11:00 Sporting Molenbeek – VoetBaalSters 27/03
26/01/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo – SV Grasheide uitgesteld
27/01/2019 11:15 Eva’s Tienen – Sporting Kampenhout 6:2

Speeldag 22

08/02/2019 20:30 SV Grasheide – BVMG Plenke Werchter 5:0(FF)
08/02/2019 20:30 Dames Schriek – KOSC Wijgmaal 5:0(FF)
08/02/2019 20:30 VK Wakkerzeel – Eva’s Tienen 1:7
09/02/2019 11:00 Sporting Molenbeek – Sporting Kampenhout 4:0
09/02/2019 18:00 FC Pellenberg Ladies – VoetBaalSters 0:3
09/02/2019 20:00 OHR Huldenberg – Ladies Sparta Tremelo 0:9

Speeldag 23

15/02/2019 20:30 VK Wakkerzeel – Sporting Molenbeek 7:1
15/02/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – KOSC Wijgmaal 5:3
15/02/2019 20:30 Sporting Kampenhout – SV Grasheide 1:8
16/02/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo – KSC Mechelen 5:0
17/02/2019 11:15 Eva’s Tienen – VoetBaalSters 5:3

Speeldag 24

22/02/2019 20:30 VK Wakkerzeel – Ladies Sparta Tremelo 1:6
22/02/2019 20:30 VoetBaalSters – KSC Mechelen 1:3
23/02/2019 11:00 Sporting Molenbeek – FC Pellenberg Ladies 4:3
23/02/2019 16:00 Eva’s Tienen – BVMG Plenke Werchter 5:0(FF)
23/02/2019 20:00 OHR Huldenberg – KOSC Wijgmaal 23/03/2019

Speeldag 25

01/03/2019 20:30 VoetBaalSters – Sporting Kampenhout 4:1
01/03/2019 20:30 Dames Schriek – OHR Huldenberg 4:0
01/03/2019 21:00 KOSC Wijgmaal – KSC Mechelen 2:6
02/03/2019 18:00 FC Pellenberg Ladies – SV Grasheide 0:7
02/03/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo – Eva’s Tienen uitgesteld 10/04

Speeldag 26

08/03/2019 20:30 VK Wakkerzeel – Sporting Kampenhout 5:0(FF)
08/03/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – Ladies Sparta Tremelo 0:5(FF)
08/03/2019 20:30 Dames Schriek – SV Grasheide 4:2
08/03/2019

09/03/2019

20:30

20:30

VoetBaalSters – OHR Huldenberg

Tienen-Pellenberg

0:1

7:1

Speeldag 27

15/03/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – Sporting Molenbeek 5:1
15/03/2019 20:30 SV Grasheide – VoetBaalSters 2:0
15/03/2019 20:30 KSC Mechelen – Eva’s Tienen 5:0
15/03/2019 20:30 Dames Schriek – VK Wakkerzeel 3:0
15/03/2019 21:00 KOSC Wijgmaal – Sporting Kampenhout 1:6
16/03/2019 18:00 FC Pellenberg Ladies – Ladies Sparta Tremelo 1:3

Speeldag 29

22/03/2019

22/03/2019

23/03/2019

27/03/2019

29/03/2019

20:30

20:30

19:30

20:30

20:30

 FC Pellenberg Ladies – KSC Mechelen

Voetbaalsters-BVMG Plenke Werchter

OHR Huldenberg-KOSC Wijgmaal

Sporting Molenbeek-Voetbaalsters

BVMG Plenke Werchter – VK Wakkerzeel

1:4

1:4

1:5

0:2

5:4

29/03/2019 20:30 SV Grasheide – Eva’s Tienen 5:0 (FF)
29/03/2019 20:30 KSC Mechelen – Sporting Molenbeek 3:0
30/03/2019 19:00 Dames Schriek – VoetBaalSters verplaatst 23/04

Speeldag 30

05/04/2019 20:30 SV Grasheide – VK Wakkerzeel 3:0
05/04/2019 20:30 Dames Schriek – Sporting Molenbeek 8:0
05/04/2019 21:00 KOSC Wijgmaal – Eva’s Tienen 5:0(ff)
06/04/2019

06/04/2019

19:00

18:00

OHR Huldenberg – BVMG Plenke Werchter

FC Pellenberg Ladies – KSC Mechelen

2:1

verplaatst 22/03

Speeldag 31

10/04/2019

12/04/2019

20:00

20:30

Ladies Sparta Tremelo-Eva’s Tienen

SV Grasheide – KSC Mechelen

5:0(FF)

3:1

12/04/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – Dames Schriek 0:3
12/04/2019 20:30 Sporting Kampenhout – OHR Huldenberg 0:5
12/04/2019

14/04/2019

21:00

11:15

KOSC Wijgmaal – FC Pellenberg Ladies

Evas Tienen-Sp. Molenbeek

3:2

5:0(FF)

Speeldag 32

19/04/2019 20:30 VK Wakkerzeel – FC Pellenberg Ladies 1:0
19/04/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – KSC Mechelen uitgesteld 24/04
19/04/2019 20:30 Dames Schriek – Sporting Kampenhout 11:2
19/04/2019 20:30 VoetBaalSters – Ladies Sparta Tremelo 1:3
17/04/2019 20:30 Sporting Molenbeek – OHR Huldenberg 0:1

Speeldag 33

19/04/2019

23/04/2019

24/04/2019

26/04/2019

20:30

20:30

20:30

20:30

Voetbaalsters-Tremelo

Dames Schriek – VoetBaalSters

BVMG Plenke Werchter – KSC Mechelen

VK Wakkerzeel – KOSC Wijgmaal

1:3

2:1

6:7

5:0(FF)

26/04/2019 20:30 KSC Mechelen – VoetBaalSters 2:1
27/04/2019 20:00 OHR Huldenberg – FC Pellenberg Ladies 0:1
26/04/2019 20:30  Dames Schriek-Eva’s Tienen 5:0(FF)

Speeldag 34

03/05/2019 20:30 Sporting Kampenhout – BVMG Plenke Werchter 3:6
03/05/2019 20:30 SV Grasheide – KOSC Wijgmaal 3:0
03/05/2019 20:30 KSC Mechelen – VK Wakkerzeel 3:1
04/05/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo – Sporting Molenbeek 17:1
04/05/2019 20:00 OHR Huldenberg – Eva’s Tienen 0:6

Speeldag 35

8/05/2019

8/05/2019

8/05/2019

10/05/2019

20:30

20:30

20:30

20:30

Ladies Sparta Tremelo-SV Grasheide

OHR Huldenberg-KSCMechelen

Werchter-Pellenberg

Sporting Kampenhout – FC Pellenberg Ladies

6:0

1:3

4:0

0:2

10/05/2019 20:30 VoetBaalSters – VK Wakkerzeel 5:4
10/05/2019 21:00 KOSC Wijgmaal – Ladies Sparta Tremelo 0:8
11/05/2019 20:00 OHR Huldenberg – SV Grasheide 2:4