Speeldag 1

06/09/2019 20:30 Voetbaalsters-Dames Schriek 1:2
06/09/2019 20:30 Plenke Werchter – SV Grasheide 2:3
06/09/2019 20:30 KSCMechelen-Racing Mechelen 7:0
06/09/2019 20:30 OHR Huldenberg-FC Pellenberg Ladies 2:1
06/09/2019

07/09/2019

07/09/2019

20:30

19:30

20:00

VK Wakkerzeel-Sporting Kampenhout

K Ramsel FC Ladies-Ladies Sparta Tremelo

Sporting Molenbeek-Sportief Rotselaar

4:0

0:15

uitgesteld 29/11

Speeldag 2

13/09/2019 20:30 KSCMechelen – Voetbaalsters 2:0
13/09/2019 20:30 Sporting Kampenhout – K Ramsel FC Ladies 4:1
13/09/2019 20:30 SV Grasheide – Sportief Rotselaar 4:3
14/09/2019 18:00 FC Pellenberg Ladies – Sporting Molenbeek 1:1

Speeldag 3

20/09/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – VoetBaalSters 4:4
20/09/2019 20:30 SV Grasheide – Ladies Sparta Tremelo 1:10
20/09/2019 20:30 VK Wakkerzeel – KSC Mechelen 1:7
20/09/2019 20:30 Sportief Rotselaar – FC Pellenberg Ladies 6:0
21/09/2019 20:00 Sporting Molenbeek – Sporting Kampenhout 0:2
21/09/2019 19:30  K Ramsel FC Ladies- Racing Mechelen 2:4

Speeldag 4

27/09/2019 20:30 Racing Mechelen – FC Pellenberg Ladies 1:7
27/09/2019 20:30 OHR Huldenberg – KSC Mechelen 0:2
27/09/2019 20:30 VoetBaalSters – Sporting Molenbeek 6:0
27/09/2019 20:30 SV Grasheide – Sporting Kampenhout 2:0
27/09/2019

27/09/2019

20:30

20:30

Dames Schriek – Sportief Rotselaar

VK Wakkerzeel-Plenke Werchter

0:3

2:7

Speeldag 5

04/10/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – Dames Schriek 4:4
04/10/2019 20:30 Sporting Kampenhout- Racing Mechelen 4:1
05/10/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo – OHR Huldenberg 6:3
05/10/2019 20:00 Sporting Molenbeek – KSC Mechelen 0:5
05/10/2019 19:30  K Ramsel FC Ladies – VK Wakkerzeel 1:4
05/10/2019 18:00 FC Pellenberg Ladies – VoetBaalSters 1:4

Speeldag 7

18/10/2019 20:30 Dames Schriek-Racing Mechelen :
18/10/2019 20:30 Voetbaalsters – Sporting Rotselaar :
18/10/2019 20:30 Plenke Werchter – Sporting Molenbeek :
18/10/2019 20:30 Sporting Kampenhout – Ladies Sparta Tremelo :
19/10/2019

19/10/2019

20/10/2019

19:30

18:00

15:00

K Ramsel FC Ladies – KSC Mechelen

FC Pellenberg Ladies-SV Grasheide

OHR Huldenberg – VK Wakkerzeel

:

:

:

Speeldag 8

25/10/2019 20:30 Racing Mechelen – BVMG Plenke Werchter :
25/10/2019 20:30 SV Grasheide – Voetbaalsters :
25/10/2019 20:30 KSC Mechelen – Sporting Kampenhout :
26/10/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo  – FC Pellenberg Ladies :
26/10/2019

27/10/2019

20:00

15:00

 Sporting Molenbeek – K Ramsel FC Ladies

OHR Huldenberg – Sportief Rotselaar

:

:

Speeldag 9

01/11/2019 20:30 VoetBaalSters- VK Wakkerzeel :
01/11/2019 20:30  KSC Mechelen- Ladies Sparta Tremelo :
01/11/2019 20:30  Sportief Rotselaar- Sporting Kampenhout :
02/11/2019 16:30 OHR Huldenberg- Racing Mechelen :
02/11/2019

02/11/2019

19:30

18:00

 K Ramsel FC ladies- Plenke Werchter

FC Pellenberg Ladies- Dames Schriek

:

:

Speeldag 10

08/11/2019 20:30 KSC Mechelen- Dames Schriek :
08/11/2019 20:30 Racing Mechelen – Sporting Molenbeek :
08/11/2019 20:30  Sporting Kampenhout –  Plenke Werchter :
08/11/2019 20:30 VK Wakkerzeel – FC Pellenberg Ladies :
08/11/2019 20:30 OHR Huldenberg – Voetbaalsters :
08/11/2019 20:30 SV Grasheide – K Ramsel FC Ladies :

Speeldag 11

15/11/2019 20:30 SV Grasheide – VK Wakkerzeel :
15/11/2019 20:30  Dames Schriek – KSC Mechelen :
15/11/2019 20:30  Voetbaalsters- Racing Mechelen :
16/11/2019 19:30 K Ramsel FC Ladies – Sportief Rotselaar :
16/11/2019 18:00 FC Pellenberg – BVMG Plenke Werchter :
16/11/2019

17/11/2019

20:00

15:00

Sporting Molenbeek – Ladies Sparta Tremelo

OHR Huldenberg – Sporting Kampenhout

:

:

Speeldag 12

22/11/2019 20:30 Dames Schriek-Sporting Molenbeek :
22/11/2019 20:30 Sportief Rotselaar- Plenke Werchter :
22/11/2019 20:30 Voetbaalsters – Sporting Kampenhout :
22/11/2019 20:30 OHR Huldenberg – SV Grasheide :
23/11/2019 19:30  K Ramsel FC Ladies- FC Pellenberg Ladies :
23/11/2019

29/1182019

19:30

20:30

Ladies Sparta Tremelo – VK Wakkerzeel

Sporting Molenbeek-Sportief Rotselaar

:

:

Speeldag 14

06/12/2019 20:30 BVMG Plenke Werchter – K Ramsel FC Ladies :
06/12/2019 20:30 Dames Schriek – Sporting Kampenhout :
06/12/2019 20:30 Sportief Rotselaar – Ladies Sparta Tremelo :
06/12/2019

07/12/2019

08/12/2019

20:30

18:00

15:00

 VK Wakkerzeel – Racing Mechelen

FC Pellenberg Ladies – KSC Mechelen

OHR Huldenberg – Sporting Molenbeek

:

Speeldag 15

13/12/2019 20:30 Dames Schriek – OHR Huldenberg :
13/12/2019 20:30 KSC Mechelen – Sportief Rotselaar :
13/12/2019 20:30 Racing Mechelen- SV Grasheide :
13/12/2019 20:30 Sporting Kampenhout – FC Pellenberg Ladies :
14/12/2019

14/12/2019

14/12/2019

19:30

20:00

19:30

Ladies Sparta Tremelo- Plenke Werchter

Sporting Molenbeek- VK Wakkerzeel

K Ramsel FC Ladies – VoetBaalSters

:

:

:

Speeldag 16

20/12/2019 20:30 Sportief Rotselaar – VK Wakkerzeel :
20/12/2019 20:30 KSC Mechelen – – SV Grasheide :
21/12/2019 16:30  OHR Huldenberg- K Ramsel FC Ladies :
21/12/2019 19:30 Ladies Sparta Tremelo – Dames Schriek :

Speeldag 17

03/01/2020 20:30 Sportief Rotselaar – Dames Schriek :
03/01/2020 20:30 Racing Mechelen – Ladies Sparta Tremelo :
03/01/2020 20:30 Voetbaalsters- OHR Huldenberg :
04/01/2020 20:00 Sporting Molenbeek – SV Grasheide :
04/01/2020 18:00 FC Pellenberg Ladies – VK Wakkerzeel :

Speeldag 18

10/01/2020 20:30 Racing Mechelen- KSCMechelen :
10/01/2020 20:30 Voetbaalsters – Ladies Sparta Tremelo :
10/01/2020 20:30 Sporting Kampenhout- Sporting Molenbeek :
10/01/2020 20:30  Sportief Rotselaar- SV Grasheide :
11/01/2020 16:30 OHR Huldenberg – Plenke Werchter :
11/01/2020 19:30 KFC Ramsel Ladies – Dames Schriek :

Speeldag 19

17/01/2020 20:30 Dames Schriek – K Ramsel FC Ladies :
17/01/2020 20:30 SV Grasheide – Plenke Werchter :
17/01/2020 20:30 OHR Huldenberg – Ladies Sparta Tremelo :
17/01/2020

17/01/2020

17/01/2020

20:30

20:30

20:30

Racing Mechelen – Sporting Kampenhout

KSC Mechelen – VK Wakkerzeel

Sportief Rotselaar – Voetbaalsters

:

:

:

Speeldag 20

24/01/2020 20:30 Racing Mechelen – K Ramsel FC Ladies :
24/01/2020 20:30 VK Wakkerzeel –  Sportief Rotselaar :
24/01/2020 20:30 Sporting Kampenhout – VoetBaalSters :
24/01/2020 20:30  SV Grasheide –  FC Pellenberg Ladies :
25/01/2020

26/01/2020

19:30

15:00

Ladies Sparta Tremelo – KSC Mechelen

OHR Huldenberg – Dames Schriek

:

:

Speeldag 21

31/01/2020 20:30 Racing Mechelen –  Dames Schriek :
31/01/2020 20:30 Plenke Werchter – Sporting Kampenhout :
31/01/2020 20:30 SV Grasheide – KSC Mechelen :
31/01/2020 20:30 VK Wakkerzeel – K Ramsel FC Ladies :
01/02/2020 19:30 Sporting Molenbeek- Voetbaalsters :
01/02/2020 15:00 FC Pellenberg Ladies – Sportief Rotselaar :

Speeldag 22

07/02/2020 20:30 Voetbaalsters – SV Grasheide :
07/02/2020 20:30 Racing Mechelen – VK Wakkerzeel :
07/02/2020 20:30 Dames Schriek – Plenke Werchter :
08/02/2020 19:30 K ramsel FC Ladies – Sporting Molenbeek :
08/02/2020 19:30 Ladies Sparta Tremelo – Sporting Kampenhout :

Speeldag 23

14/02/2020 20:30 Dames Schriek- Voetbaalsters :
14/02/2020 20:30 Plenke Werchter- Sportief Rotselaar :
14/02/2020 20:30 Sporting Kampenhout –  SV Grasheide :
14/02/2020 20:30 KSC Mechelen – OHR Huldenberg :
15/02/2020

15/02/2020

19:30

18:00

Ladies Sparta Tremelo – Sporting Molenbeek

FC Pellenberg Ladies – Racing Mechelen

:

:

Speeldag 24

21/02/2020 20:30 VoetBaalSters – FC Pellenberg Ladies :
21/02/2020 20:30 Sportief Rotselaar – Sporting Molenbeek :
21/02/2020 20:30 Dames Schriek – VK Wakkerzeel :
21/02/2020 20:30 Sporting Kampenhout – KSC Mechelen :
21/02/2020

22/02/2020

22/02/2020

20:30

19:30

19:30

Plenke Werchter – Racing Mechelen

K Ramsel FC Ladies – OHR Huldenberg

Ladies Sparta Tremelo – SV Grasheide

:

:

:

Speeldag 25

28/02/2020 20:30 SV Grasheide –  Dames Schriek :
28/02/2020 20:30 Sportief Rotselaar – Racing Mechelen :
28/02/2020 20:30 Plenke Werchter – OHR Huldenberg :
28/02/2020

28/02/2020

29/02/2020

20:3020:30

18:00

VK Wakkerzeel- Ladies Sparta Tremelo

KSC Mechelen – Sporting Molenbeek

Fc Pellenberg Ladies- K Ramsel FC Ladies

:

:

:

Speeldag 27

13/03/2020 20:30 Sportief Rotselaar – K Ramsel FC Ladies :
13/03/2020 20:30 SV Grasheide – Racing Mechelen :
13/03/2020 20:30 VK Wakkerzeel – Sporting Molenbeek :
13/03/2020 20:30  Sporting Kampenhout – Dames Schriek :
13/03/2020 20:30 Plenke Werchter – KSC Mechelen :
14/03/2020

14/03/2020

18:00

19:30

FC Pellenberg Ladies – OHR Huldenberg

Ladies Sparta Tremelo – Voetbaalsters

:

:

Speeldag 28

20/03/2020
20/03/2020

20/03/2020

20:30
20:30

20:30

 Voetbaalsters- KSC Mechelen
VK Wakkerzeel – Dames Schriek

SV Grasheide – OHR Huldenberg

:
:

:

21/03/2020 20:30 K Ramsel FC Ladies – Sporting Kampenhout :
21/03/2020 20:30 Ladies Sparta Tremelo – Racing Mechelen :
21/03/2020 19:00 Sporting Molenbeek- FC Pellenberg Ladies :

Speeldag 29

27/03/2020 20:30 KSC Mechelen – FC Pellenberg Ladies :
27/03/2020 20:30 VK Wakkerzeel – SV Grasheide :
27/03/2020 20:30 Racing Mechelen – Voetbaalsters :
27/03/2020 20:30 Sporting Kampenhout – OHR Huldenberg – :

Speeldag 31

10/04/2020 20:30 Dames Schriek – Ladies Sparta Tremelo :
10/04/2020 20:30 Sportief Rotselaar – OHR Huldenberg :
10/04/2020 20:30 KSC mechelen – K Ramsel FC Ladies :
11/04/2020 20:00 Sporting Molenbeek – Plenke Werchter :

Speeldag 32

17/04/2020 20:30 BVMG Plenke Werchter – Ladies Sparta Tremelo :
17/04/2020 20:30  SV Grasheide – Sporting Molenbeek :
17/04/2020 20:30 VoetBaalSters – K Ramsel FC Ladies :
17/04/2020 20:30 VK Wakkerzeel – OHR Huldenberg :
17/04/2020 20:30 Racing Mechelen – Sportief Rotselaar :

Speeldag 33

24/04/2020
24/04/2020

24/04/2020

20:30
20:30

20:30

Racing Mechelen – OHR Huldenberg

Sporting Kampenhout – VK Wakkerzeel

Voetbaalsters – BVMG Plenke Werchter

:
:

:

24/04/2020 20:30 Sportief Rotselaar – KSC Mechelen :
25/04/2020 20:00 Sporting Molenbeek – Dames Schriek :
25/04/2020 18:00  Fc Pellenberg Ladies  – Ladies Sparta Tremelo :

Speeldag 34

01/05/2020 20:30 BVMG Plenke Werchter- FC Pellenberg Ladies :
02/05/2020 19:30 K Ramsel FC Ladies – SV Grasheide :
02/05/2020 20:30 Ladies Sparta Tremelo – Sportief Rotselaar :
02/05/2020 19:30  Sporting Molenbeek – OHR Huldenberg :

Speeldag 35

8/05/2020
8/05/2020
20:30
20:30
Dames Schriek –  FC Pellenberg Ladies
Plenke Werchter – VK Wakkerzeel
:
:
8/05/2020 20:30 Sporting Kampenhout – Sportief Rotselaar :
9/05/2020

9/05/2020

20:00

19:30

Sporting Molenbeek – Racing Mechelen

Ladies Sparta Tremelo – K Ramsel FC Ladies

:

:

Speeldag 36

15/05/2020

15/05/2020

15/05/2020

16/05/2020

20:30

20:30

20:30

18:00

VK Wakkerzeel – Voetbaalsters

Dames Schriek – SV Grasheide

KSC Mechelen – Plenke Werchter

FC Pellenberg Ladies – Sporting Kampenhout

:

:

:

: